Anatomia Bólu  Baldagon Ras (PRZEDSPRZEDAŻ)
search
  • Anatomia Bólu  Baldagon Ras (PRZEDSPRZEDAŻ)
  • Anatomia Bólu  Baldagon Ras (PRZEDSPRZEDAŻ)

Anatomia Bólu Baldagon Ras (PRZEDSPRZEDAŻ)

78,00 zł

Brutto

Anatomia bólu inicjacja świadmosci” prowadzi czyte­lnika w świat popląt­ania, aby na nowo okr­eślić jego tożsamość. 

Ilość

 UWAGA! PREMIERA  23 MAJA   2024!

Anatomia bólu inicjacja świadmosci” prowadzi czyte­lnika w świat popląt­ania, aby na nowo okr­eślić jego tożsamość. Depcze dotychczasowe wartości, modeluje inne widzenie rzeczyw­istości, wzbudza tęs­knotę, gniew, rozkosz. Rozpala zmysły, zniew­ala i pokazuje alterna­tywny świat, który dewaluuje rzeczywisto­ść, łączy ją ze sferą magii, sztuki, antygl­obalizmu, wytycza ks­ztałt wolności, prowokuje do oświecenia, intryguje zw­iększając percepcyjn­ość i czucie.

Wchodząc w świat wolnościowego po­strzegania rodzi się inny paradygmat wia­ry – filozofia wolnoś­ci zapisana w sercu, wyryta jak rozgrzany do czerwoności top­ór, służący do walki z systemem. Każda wybitna jednost­ka zrodziła się z wi­elkiego bólu, w któr­ym odkrywała nieograniczony poten­cjał istnienia własn­ego „Ja”.Dlatego ta książka​ jest przeznaczona dla jednos­tek, które zamierzają zapisać się w hist­orii świata.

KIM JEST AUTOR? JESTEM CZŁOWIEKIEM Z SZAFY

Wolnomyśliciel, mistyk, kosmopolita, marszand, interdyscyplinarny twórca, realizujący​ projekty w zakresie kultury, sztuki, biznesu. Ekscentryczny koneser życia. Twórca indywidualistycznej filozofii wolnościowej, która przedstawia materialny świat jako część świadomej rzeczywistości budowanej przez umysł, natomiast percepcja poza-fizyczna ulokowana jest w niewidocznej inklinacji energii, duchowości, odmiennego wymiaru. Przedmiotem jego poszukiwań jest fascynacja pracą z energią, intuicją, czuciem, przekraczaniem ludzkich możliwości percepcyjnych ducha, umysłu, ciała. W sposób badawczy i nieformalny podchodzi do eksploracji wiedzy w zakresie globalnym.

 

 

                                                         Baldagon Ras

 

Zobacz także