• -18,99 zł
Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras
search
  • Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras
  • Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras

Kodyfikacja Rzeczywistości Odkodować Zakodowane Baldagon Ras

49,00 zł Zniżka 18,99 zł
67,99 zł

Brutto

Większość ludzi jest zamknięta we własnych umysłach. Właśnie tak został zaprogramowany świat, w którym ukradziono ludziom wolność. Jesteś zaczopowany przez dokument, jaki dostajesz w chwili urodzenia. Dlatego od tego momentu kończy się Twoja wolność i stajesz się marionetką systemu.

Ilość

 UWAGA! PREMIERA  23 MAJA   2024!
Kodyfikacja rzeczywistości. Odkodować zakodowane" to niezwykle inspirująca książka, której tematyka skupia się na medytacji, transcendencji, wolności i poszukiwaniu sensu życia. Autor w sposób wyjątkowy prowadzi czytelnika przez labirynty swojego wnętrza, ukazując głębokie refleksje i duchową podróż. Medytacja odgrywa kluczową rolę w rozwoju bohatera. Autor odkrywa w niej odmienną płaszczyznę wewnętrznej percepcji oraz transcendencji, które prowadzą go do zrozumienia samego siebie i świata.Temat transcendencji pojawia się jako ważny punkt rozważań. Autor, stopniowo zwalniany z więzów materialnego świata, otwiera się na wyższe wymiary istnienia. W miarę jak rozwija się duchowo, odkrywa nowe spojrzenie na rzeczywistość i zdolność do postrzegania zjawisk pozornie niedostępnych dla zwykłego postrzegania.


Książka przesiąknięta jest tematem wolności – zarówno tej zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Autor ukazuje, jak wiele ograniczeń narzucamy sobie w życiu i jak ważne jest odzyskanie kontroli nad własnym losem. Poprzez medytację i transcendencję bohater zyskuje wolność od lęków, obaw. To podróż, która inspiruje do głębokich refleksji i stawiania istotnych pytań dotyczących sensu naszego bycia.Język użyty w książce emanuje metaforycznym bogactwem, które prowadzi czytelnika przez skomplikowane ścieżki ludzkiej egzystencji. Każde zdanie wydaje się ukrywać głębszy sens, a metafory są niczym klucze, które otwierają drzwi do innych wymiarów istnienia. Czytanie tej książki jest prawdziwą przyjemnością dla tych, którzy interesują się rozwojem duchowym i filozofią życia. Metaforyczne opisy stanów medytacyjnych, duchowych i podróży ku transcendencji pozwalają czytelnikowi zanurzyć się w subtelnych odcieniach ludzkiej świadomości. Ta poetycka forma podkreśla nieuchwytność duchowego doświadczenia i jego niezwykłość.

Kim jest autor? Jestem człowiekiem z szafy

Wolnomyśliciel, mistyk, kosmopolita, marszand, interdyscyplinarny twórca, realizujący​ projekty w zakresie kultury, sztuki, biznesu. Ekscentryczny koneser życia. Twórca indywidualistycznej filozofii wolnościowej, która przedstawia materialny świat jako część świadomej rzeczywistości budowanej przez umysł, natomiast percepcja poza-fizyczna ulokowana jest w niewidocznej inklinacji energii, duchowości, odmiennego wymiaru. Przedmiotem jego poszukiwań jest fascynacja pracą z energią, intuicją, czuciem, przekraczaniem ludzkich możliwości percepcyjnych ducha, umysłu, ciała. W sposób badawczy i nieformalny podchodzi do eksploracji wiedzy w zakresie globalnym.

                                                         Baldagon Ras

Zobacz także