Boski Lekarz. Wydanie rozszerzone Anthony William
search
  • Boski Lekarz. Wydanie rozszerzone Anthony William

Boski Lekarz. Wydanie rozszerzone Anthony William

199,90 zł

Brutto

Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

Ilość

Boski Lekarz – nowe, rozszerzone wydanie. Oczyszczanie, leczenie, uzdrawianie

To najbardziej aktualne wydanie książki Boski Lekarz, która otwiera drzwi do leczniczej wiedzy z niebios, pozwalającej dużej rzeszy ludzi znaleźć odpowiedzi, dostąpić uzdrowienia i odzyskać swoje życie. Niezależnie od tego, czy ta poprawiona i rozszerzona edycja Boskiego Lekarza jest dla ciebie nowością, czy też jesteś wiernym czytelnikiem całej serii książek Boskiego Lekarza, wiedz jedno: lecznicza moc treści z tej publikacji została potwierdzona i dobrze udokumentowana. Ludzie z całego świata, którzy próbowali wszystkiego, co ma do zaoferowania współczesna medycyna i nauka, dają temu świadectwo. Informacje, które znaleźli w tej książce, pozwoliły im rozpocząć nowe życie w zdrowiu. To czas, byś otrzymał dostęp do najbardziej teraz potrzebnej – i ponadczasowej – wiedzy o uzdrowieniu. Informacje, które znajdziesz w tej książce, nie dotyczą jedynie wirusów. Dowiesz się również o innych zagrożeniach obecnych w naszym otoczeniu, przed którymi będziesz w stanie się uchronić.

 

Oczyszczanie organizmu według Boskiego Lekarza – nowe sprawdzone metody

Rozszerzone wydanie tej książki powstało po to, abyś dowiedział się, jak możesz ochronić siebie i swoich bliskich. Poznasz nowe zasady oczyszczania organizmu według Boskiego Lekarza. Odkryjesz metody na wzmocnienie swojego ciała tak, by wirusy przestały stanowić istotne zagrożenie. Przeczytasz nie tylko o uniwersalnych zasadach leczenia według Boskiego Lekarza, ale również dowiesz się wielu nowych informacji, dotyczących problemów, z którymi się obecnie zmagamy. Nawet jeśli przeczytałeś już pierwsze wydanie Boskiego Lekarza, warto byś dokładnie przestudiował i tę edycję, ponieważ jest ona wzbogacona o wiele nowych przemyśleń i koncepcji. Przede wszystkim po tej lekturze będziesz umiał bronić się przed wirusami, również przed COVID-19. Oczyszczając organizm według Boskiego Lekarza, pozbędziesz się dolegliwości, które cię dotykają. Pomoże ci w tym sok z selera naciowego, na którego przepis znajdziesz w książce.

 

Odświeżona lista suplementów wraz z dawkowaniem na przewlekłe schorzenia i ich skutki – oczyść swój organizm według Boskiego Lekarza

Ponieważ dostępność i jakość suplementów diety z czasem mogą ulegać zmianom, protokoły suplementacji zawarte na końcu każdego rozdziału zostały odświeżone. Obecnie protokoły są zgodne z tymi opisanymi w książce Uzdrawiające oczyszczanie organizmu według Boskiego Lekarza. W książce znajdziesz zupełnie nowy rozdział będący poradnikiem stosowania suplementów. Zawiera on szczegółową instrukcję wsparcia odporności z zastosowaniem szokowych terapii cynkiem i witaminą C. Dowiesz się, czym są choroby autoimmunologiczne i co powoduje alergie. Znajdziesz również rozwiązanie tych problemów.  Choroby tarczycy, cukrzycę czy stwardnienie rozsiane można pokonać dietą oczyszczającą.

Zobacz także