• Obecnie brak na stanie
Tajemnice aury ludzkiej Regina A. Sidorkiewicz
search
  • Tajemnice aury ludzkiej Regina A. Sidorkiewicz

Tajemnice aury ludzkiej Regina A. Sidorkiewicz

69,99 zł

Brutto

Książka szczegółowo omawia fenomen aury i prezentuje typologię aury wraz ze szczegółowymi opisami.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dowiesz się między innymi:

Co to jest Aura?

Co daje widzenie aury w życiu codziennym?

Jaki wpływ mają kolory na życie człowieka?

Co oznacza w zdrowiu - niedobór/ nadmiar kolorów Aurze

Jak zmienia się aura w poszczególnych fazach życia (np. dzieci i ich ukierunkowanie)

Jak można zadbać o własną równowagę energetyczną aury (zdrowie)

W jaki sposób można zdobyć (uaktywnić) umiejętność widzenia i interpretacji aury.

Portrety grupowe

Znakomitą ilustracją zawartych tu rozważań są barwne portrety, które maluje autorka od dawna. Są to wspaniałe portrety aury Papieża Jana Pawła II, księdza Jana Twardowskiego, Czesław Niemena i wielu ciekawych osobistości z grup społecznych np. artystów, lekarzy, polityków, biznesmenów, sportowców, utalentowanych dzieci, osób chorych, uzdrowionych, umierających i osób które zrealizowały swą ciekawość - uczestników Warsztatów z Twoją Aurą.

Autorka malowała wiele osobistości duchowych z różnych kultur, każda aura jest ogromna i charakterystyczne rozświetlona. Jednak aura Papieża Jana Pawła II jest niepowtarzalna prosta i świetlista. Świętość – światła Jego Aur dla naszej kultury jest jak dotąd najwyższa.

Książka jest bogato ilustrowana barwnymi portretami aury, jakie autorka maluje od dawna, między innymi wspaniałymi obrazami aury Jana Pawła II.

Wprowadzenie do książki:

Co to jest aura? Dlaczego aura jest kolorowym portretem ciała i duszy? Czy aura dotyczy tylko widzialnego wymiaru światła? Czy kolorowy obraz duszy obok wymiaru światła zawiera także składniki światłości? Jaki istnieje związek między światłem a światłością? Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? 

REGINA A. SIDORKIEWICZ – od 35 lat badań zajmuje się nauczaniem świadomej interpretacji z Pola Kwantowego Aury. Obserwacje te zainspirowały ją do napisania pierwszych w Polsce książek, takich jak: ,,KOLOROWY PORTRET DUSZY” (1998) oraz podręcznik wprowadzający w wewnętrzny świat Intuicji i obrazów Aury czło- wieka ,,TAJEMNICE AURY LUDZKIEJ” (2007).

Zobacz także