Vademecum numerologii Editha Wüst Sabine Schieferle
search
  • Vademecum numerologii Editha Wüst Sabine Schieferle

Vademecum numerologii Editha Wüst Sabine Schieferle

44,40 zł

Brutto

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę cyfr. 

Ilość

Vademecum numerologii – poznaj ukrytą symbolikę i znaczenie liczb

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę cyfr. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii i magii liczb. Vademecum numerologii, to podstawowa wiedza z zakresu znaczenia liczb w Twoim życiu. Autorki w bardzo rzetelny i zrozumiały sposób przedstawiają Ci, na czym polega numerologia i co możesz zinterpretować za pomocą liczb. Dowiesz się więcej o swoim imieniu, dacie urodzenia czy perspektywach w miłości i szczęściu w życiu.

 

Naucz się czytać z liczb i poznaj swoją przyszłość. Astropsychologia i numerologia skutecznie Ci w tym pomoże

Każdy z nas ma przypisane dla siebie liczby, które łatwo, z pomocą tego poradnika, można zinterpretować. Niewątpliwie, dzięki dorobkowi astropsychologii i numerologii, nauczysz się z niego odczytywać znaczenie liczb: imienia, serca, osobowości, przeznaczenia czy dnia urodzenia. Korzystając z mocy ukrytej w liczbach wzmocnisz motywację. Z łatwością wyzwolisz w sobie pozytywną energię, zyskasz pieniądze i miłość. Korzystanie z podręcznika dodatkowo ułatwia jasny i klarowny układ treści. Bardzo pomocne w codziennej pracy z liczbami będą też schematy i ramki, czy tabela przekształcania liter czy słowa klucze do podstawowych cyfr.

 

Dzięki numerologii sam zinterpretujesz swoje mocne i słabe strony. Zadbasz o sukces, miłość i rozwój osobisty

Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje cechy. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz, jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jaka jest Twoja droga przeznaczenia oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Warto więc przy wyborze imienia dla swojego dziecka czy pupila, skorzystać z numerologicznych wskazówek. Sukces, miłość i rozwój osobisty są zapisane w liczbach – już dziś wykorzystaj ich moc. Bez wątpienia Vademecum numerologii skutecznie Ci w tym pomoże.

 

Liczby podpowiedzą Ci, jak iść drogą sukcesów. Wykorzystuj w pełni Vademecum numerologii

Jeśli natomiast planujesz założyć firmę, odpowiednio skomponowana nazwa pozwoli osiągnąć większy sukces. Liczby pomogą Ci wybrać idealny zawód, ponieważ z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania. Dzięki nim dostrzeżesz nowe perspektywy w życiu, wzmocnisz motywację i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian czy zarabianie pieniędzy. Świadomie podejmiesz decyzje i będziesz miał poczucie, że jesteś na właściwej drodze. Liczby mają przyporządkowane aspekty zarówno pozytywne, jak i negatywne. Odpowiednio dobrane pomogą Ci nie tylko osiągnąć sukces, ale i zdrowie.

 

Liczby w praktyce – naucz się z nich czytać

Autorki dzielą się z Tobą wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Znając znaczenie i symbolikę liczb będziesz miał dostęp do wiedzy podświadomej, a to pomoże Ci interpretować i traktować różne wydarzenia bezstronnie i bez uprzedzeń. Autorki, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, wyjaśniają, na czym polega numerologia i jak może ona pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji i w planowaniu przyszłości. Dzięki informacjom zawartym w tej książce zaplanujesz zmiany, ujrzysz perspektywy i osiągniesz sukces zawodowy. Magia liczb to pozytywna energia, która pozwoli Ci nie tylko na budowanie kariery, ale pomoże zadbać o zdrowie, szczęście i dobą kondycję.

 

Zobacz także